این روزها با دنباله‌دار شدن اپیدمی کرونا در کشور، انجام آزمایش ملکولی بر روی نمونه‌های گرفته شده از حلق (throat swab) و بینی (nasopharyngeal swab) جهت تشخیص ملکولی کووید- ۱۹  برای اطلاع از ابتلا یا عدم ابتلا به این ویروس به یکی از دغدغه های مردم تبدیل شده است.

به گفته مدیرکل آزمایشگاه مرجع سلامت فقط نتیجه آزمایش تخصصی تشخیص ملکولی کووید- ۱۹  آزمایشگاه‌های مورد ارزیابی و  تایید وزارت بهداشت که دستورالعمل‌های آن را رعایت می‌کنند، مورد تایید مراکز ذیصلاح بوده که این ارزیابی طی دو مرحله انجام گردیده است. در مرحله اول دانشگاه‌ها بر اساس استانداردهای تضمین کیفیت و ایمنی زیستی و در مرحله دوم انستیتو پاستور که رهبری این شبکه را برعهده دارد، آزمایشگاه‌ها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و اطمینان می‌دهند که این آزمایشات با کیفیت و سرعت لازم انجام می‌شود.

این آزمایش در آزمایشگاه پاتوبیولوژی دکتر حسنی به صورت روزانه قابل انجام بوده و کلیه مراحل انجام کار طبق آخرین دستورالعمل‌های ملی و بین‌المللی با بهترین سطح دقت و سرعت قابل ارایه می‌باشد.

ساعات پذیرش حضوری و نمونه‌گیری در محل آزمایشگاه:

  • شنبه تا پنجشنبه: 7:00 الی 13:00

به شما توصیه می‌کنیم تحت هیچ شرایطی انجام آزمایشات و یا بررسی سلامت خود را به تعویق نیاندازید و با خاطری آسوده از خدمات غیر‌حضوری پذیرش  و جوابدهی استفاده نمایید.

شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره  42530030_066 نیزتماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *